Kā nopelnīt maisu ar kartupeļiem laivojot?

23.09.2015
"Sofijas laivas" šogad 10. oktobrī jau 7. reizi organizē laivu sacensības „Bārtas kartupelis”, aicinot aktīvās atpūtas cienītājus no visas Latvijas pēcražas laikā pacīnīties par maisu ar kartupeļiem ziemai. Laivošana notiek Bārtas upē no Bārtas ciema tilta līdz Nīcai, ūdenstūrisma centram „Upeskrasti” 21 km garumā.

Sacensības notiek divās klasēs – vīru un jauktajā. Atsevišķi tiks vērtēts kanoe un smaiļu nobrauciens. Kā allaž bez airēšanas svarīga būs arī precizitāte, kuru pārbaudīs „Kartupeļu bimbambolā” jeb kartupeļu mešanā no attāluma maisā. Tāpat jāpavingrina būs arī savas smadzeņu pelēkās šūniņas viktoriņā,  kura šogad ir veltīta  daudz aprunātajam un apbrīnotajam Nīcas tautastērpam.

Sacensību finišā neiztikt bez gastronomiskajiem priekiem. Visus dalībniekus sagaidīs garda maltīte Havjera Garsijas gaumē un šogad goda vietā pārsteidzošos veidos tiks celta kaza. Tāpat darbosies „Sofijas SPA” ar pirti un baļļu, kā arī varēs baudīt kafiju nesteidzīgā izbraucienā ar Bartineru, kas šovasar pirmo reizi bagātināja tūrisma klāstu Nīcas novadā. Nīcas tautastērpam šogad kartupelī īpašs statuss, un tam tiks veltīta speciāli veidota izstāde. Bez senām fotogrāfijām ikvienam būs iespēja dzīvē apskatīt 100 gadus vecu Nīcas leģendāro kroni, bet noslēgumā būs muzikāls pārsteigums visiem dalībniekiem un ciemiņiem.

Te atradīsiet sacensību nolikumu un pieteikuma anketu. Līdz 1. oktobrim pieteikšanās par īpašu cenu. Laivas nodrošina „Sofijas laivas”, bet visus iedrošinām piedalīties arī ar savām laivām. Sacensības rīko „Sofijas laivas” sadarbībā ar Nīcas novada domi, Sīpoli DESIGN, Amberfish un biedrību „BURA”

Laivojamo maršrutu skatiet šeit: Bārtas ciems - Upeskrasti

 

 

Jaunākās aktivitātes

10.Dec '17
 
13.Nov '17
 
02.Nov '17
 
02.Nov '17
 
02.Nov '17